ofirmie
neomedia .: pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie-stron-www2Aby strona pełniła swoją rolę, nie powinno być trudności z odnajdywaniem jej przez internatów. W przypadku stron przez nas tworzonych, bądź umieszczonych na naszych serwerach oferujemy darmowe zgłoszenie strony WWW do najpopularniejszych wyszukiwarek i katalogów internetowych.

Ponadto optymalizujemy kod tworzonych przez nas stron, tak aby były one jak najlepiej „widziane” przez wyszukiwarki.

Decydując się na pozycjonowanie stron przez naszą firmę płacą Państwo za wyniki. Jeśli w danym miesiącu nie wypozycjonujemy Państwa strony zgodnie z umową - nie oczekujemy opłat.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą
dotyczącą pozycjonowania?

wypelnij_formularz_zapytania


I jeszcze ciut informacji teoretycznych o pozycjonowaniu:


Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?
Pozycjonowanie stron (SEO - Search Engine Optimization) to proces prowadzący do uzyskania jak najwyższej pozycji danej strony www w wyszukiwarkach internetowych dla wybranych słów kluczowych (keywords / fraz / zapytań).

Dlaczego warto pozycjonować storny internetowe?
Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych jest obecnie najtańszym i najbardziej efektywnym sposobem reklamy w sieci. Wyszukiwarki internetowe to najczęściej wykorzystywane medium, za pomocą którego Internauta dociera do potrzebnych mu informacji.

Co warto wiedzieć o wyszukiwarkach?
Pierwsza strona wyników wyszukiwania to około 95% "kliknięć" - czyli potencjalnych klientów, którzy szukają danej informacji, produktu czy usługi. Tak więc jeśli witryna zajmuje pozycję np. 30- stą czy niższą to jest bardzo niewielka szansa statystycznie aby ktokolwiek tam zawitał.

Dlaczego warto już teraz zdecydować się na pozycjonowanie?
Pozycjonowanie to proces ciągły, jednak aby osiągnąć wysokie pozycje niejednokrotnie trzeba poczekać od kilku tygodni do kilku miesięcy (zależy to od wielu czynników, trudności frazy, konkurencji itd.) Dlatego aby możliwie szybko osiągnąć efekty dobrego pozycjonowania, czyli wzrost liczby odwiedzin, należy już teraz pomyśleć i zamówić usługę, bo od momentu zamówienia do efektów mija trochę czasu.

W jakich wyszukiwarkach pozycjonujemy strony internetowe?
Ponad 90% użytkowników korzystających z wyszukiwarek wybiera w Polsce Google.pl, więc ofertę pozycjonowania opieramy na tej wyszukiwarce i rozliczamy się uwzględniając tylko tą wyszukiwarkę.

Jakie czynności są wykonywane w usłudze pozycjonowania?
Pozycjonowanie to usługa, która powinna być wykonywana w sposób ciągły. W jej skład wchodzą takie elementy, jak...

Jaki jest sposób rozliczania pozycjonowania?

Świadczymy usługi pozycjonowania w oparciu o umowę, która oparta może być na płatności.
 
Neomedia | ul. Ozimska 184 | 45-310 Opole | e-mail : info@neomedia.pl | tel: 077 543 0585 | fax: 077 440 64 99


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie. Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.

Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.